Tuesday, 7 May 2013

Senarai Red Bean Army Jentera Pakatan Haram Dap Untuk Takluk Malaysia ???


Dari Blog aakj...

Sebahagian anggota yang bergaji tetap serendah RM3000 dan 99% adalah belia Cina. Enam tahun diasuh, diajar, didoktrinkan agar matlamat jadikan golongan muda benci kepada Kerajaan BN dengan pelbagai fitnah dan mereka juga di tugaskan untuk menyerang siapa saja tokoh politik, tokoh perniagaan maupun ikon hiburan yang tersohor yang menyokong dasar Kerajaan BN.

Tokoh penganut Buddha juga diserang dan dipermalukan ! Jumlah perbelanjaan yang diambil dari wang rakyat dari negeri Selangor dan Pulau Pinang, minima elaun RM 1.5 Juta sebulan tidak termasuk sewa di Komtar dan Hotel Concorde KL.

Jumlah itu juga tidak termasuk 2000 orang yang d tempatkan d setiap negeri dan mereka juga d bayar gaji khas mengikut kepakaran masing-masing.

Ada yang mahir dalam bidan audio video, ada yang pakar dalam superimpose foto, ada yang pakar godam dan yang paling rendah gajinya adalah yang jadi tukang klik 'like' atau 'dislike' video Youtube dan tukang komen samada menyerang blog atau portal pro BN dan tukang komen memuji artikel yang keluar dalam portal dan blog-blog tertentu milik mereka !

Maka tak hairanlah kalau dalam sekejap video yang mereka lancarkan d Youtube mendapat jumlah 'view' atau jumlah pelawat yang ramai. Mereka ada jentera khas yang ada berpuluh akaun bagi setiap individu.

Psaikologi jumlah pelawat dalam mana-mana portal atau blog kononnya artikel mereka mendapat sambutan rakyat terutama pelayar 'berita internet' ini berjaya !

Senarai nama lengkap tersebut akan didedahkan dalam masa terdekat bagi membolehkan pihak berkuasa menjalankan siasatan, memburu serta mengambil tindakan terhadap mereka yang menjadi pencacai aka anjing upahan ini.

Berikut adalah SEBAHAGIAN senarai account Facebook untuk tatapan semua.

Name link 


Cky Cheong http://www.facebook.com/cky.cheong?ref=nf

Ben Seah http://www.facebook.com/ben.s.chin 


吹水一族 http://www.facebook.com/liew.p.loong

BlackHeart Xuan http://www.facebook.com/blackheart.xuan 


James Wong http://www.facebook.com/

WongKarHang 布衣客 http://www.facebook.com/zhongbuyi 

壮祥 http://www.facebook.com/profile.php?id=100000296684451 

水蓝 http://www.facebook.com/yumemiyawaterlam 

韦世乐 https://www.facebook.com/sith.master.16

Nelson Yeap http://www.facebook.com/superman.nelsonyeap 

Jcf Cyc http://www.facebook.com/jcf.cyc

Chuanjun Lim http://www.facebook.com/chuanjun.lim 

马棵斯 (阿歡) http://www.facebook.com/kee5707

Isaac Lee Peng Hoi http://www.facebook.com/isaac.lee.peng.hoi 

AH Kok (阿国) http://www.facebook.com/

cbaobei Eddy Ong (Turtle) http://www.facebook.com/eddyongb0310 

Ufo Yong Tat http://www.facebook.com/UFOlulu

Chong Hong Siong http://www.facebook.com/chong.hongsiong

Johnson Ching http://www.facebook.com/johnson189 

Ong Wie Kiat http://www.facebook.com/owk688

Alan Tang http://www.facebook.com/alan.acpower

Ruty Pua http://www.facebook.com/ruty.pua

Doreamon Lim http://www.facebook.com/doreamon.lim.5

Jcf Cyc II http://www.facebook.com/jcf.cycii

Wei Yang Liu http://www.facebook.com/weiyang.liu.58

Ruby Birdie (Dieforjustin) http://www.facebook.com/rubylovepighead

Ah Chao http://www.facebook.com/ah.chao.7

Chia Jien (StupidJing) http://www.facebook.com/nathanlovenc

Xiao Bao http://www.facebook.com/bao.xiao.980

Jimmy Choong http://www.facebook.com/jimmy90choong

Jack Tan Wiragto http://www.facebook.com/jacktan.wiragto

Baki Randy http://www.facebook.com/bAkIrAnDyyyy

Jacky Ong Shin Wei http://www.facebook.com/jacky.shinwei

Bryan Lew http://www.facebook.com/
si0ng

Jong Ht http://www.facebook.com/jong.ht

Yeu Dee Kin http://www.facebook.com/deekin.yeu

Dee Loh (Fangdi 芳狄) http://www.facebook.com/fangdi.deeloh

Sawadee Marco http://www.facebook.com/marco.kueh

Kelvin Eu http://www.facebook.com/kelvin.eu.9

MOng Ji (笔友) http://www.facebook.com/junwoh8

CHONG 梁铭康 http://www.facebook.com/profile.php?id=100001429260580

Dylan Tan http://www.facebook.com/dylan.tan.

560 怨君凉介 (爱吐槽) http://www.facebook.com/love.u.

944 Kenj Hin http://www.facebook.com/chin.f.hin

Sean Chew (周智雄) http://www.facebook.com/seanchew93

Alan Ho http://www.facebook.com/alan.ho.94009

Holiday Koh http://www.facebook.com/koh.holiday

Eadweard LeCoultre http://www.facebook.com/eadweard.lecoultre

Ak Ang http://www.facebook.com/ak.ang.980

Liau Yong Siang (勇翔) http://www.facebook.com/yongsiang.liau

Chew Jacky (Dhamapriya) http://www.facebook.com/chew.jacky.3

Vincent Square http://www.facebook.com/vincent.square.12

Marcus Ong http://www.facebook.com/marcuselife

Cheeyau Yap http://www.facebook.com/cheeyau.yap

Emily Wong http://www.facebook.com/emily.wong.75

Mild Seven http://www.facebook.com/mild.seven.98

Jojo Chan http://www.facebook.com/jojo.chan.73700136

Alan Tang http://www.facebook.com/alan.tang.5095

Samc Chen http://www.facebook.com/samc.chen

Billy Chin http://www.facebook.com/billy.chin.52

Peter Har http://www.facebook.com/peter.har.7549

Michael Cheah (谢金宏) http://www.facebook.com/michaelcheahnothing1

Agnes Cheah http://www.facebook.com/agnes.cheah.79

Miko Leong http://www.facebook.com/miko.leong.94

Ken Leong http://www.facebook.com/leong7555

Sim Lim http://www.facebook.com/sim.lim.16503

Cherrie Ong (Bebe) http://www.facebook.com/cherrie.ong.9

Talan Yam http://www.facebook.com/talan.yam88

鄧忠平 http://www.facebook.com/kgpaya

Patrick CK Goh (政錁) http://www.facebook.com/patrickgck

翔 の旋律 http://www.facebook.com/i.xteven

Kok Magatron http://www.facebook.com/kok.magatron

Nelson Tang http://www.facebook.com/nelsontang860530

Jeffrey Lim (林楨凇) http://www.facebook.com/jlcs930

艳李 (海艳) http://www.facebook.com/marlee.85

Jack Toh http://www.facebook.com/jacktoh78

christopher lee http://www.facebook.com/christopher.lee.7731

鄧忠平 http://www.facebook.com/kgpaya

Dino Chong http://www.facebook.com/dino.chong.7

Bao Paul http://www.facebook.com/bao.paul.718

Sam Chong http://www.facebook.com/sam.chong.37

Peter Ryan http://www.facebook.com/peter.ryan.56884

Mediacorp Ci Cong (Ong Ci Cong) http://www.facebook.com/mediacong

易一马 http://www.facebook.com/chaiahkau

Vincent Leong http://www.facebook.com/vincent.leong.790

Kelvin Keegan http://www.facebook.com/OUTDOORKINGS

步惊云 http://www.facebook.com/profile.php?id=100001404322447

Chew Jacky (Dhamapriya) http://www.facebook.com/chew.jacky.3

Huan Chon Wong http://www.facebook.com/kokchuan.wong.5

Jack Tan Wiragto http://www.facebook.com/jacktan.wiragto

Jun Hui http://www.facebook.com/jun.hui.737

Kenny Low http://www.facebook.com/low.kenny.94

Alvin Kua (柯文祥) http://www.facebook.com/alvin.kua2

Tay Seng Kee http://www.facebook.com/tay.sengkee.1

Ethan Chew http://www.facebook.com/ethan.chew.921

Jiunn Ye Wang (駿業) http://www.facebook.com/

JiunnYe Efendi Sulaiman http://www.facebook.com/efendi.sulaiman.9

Voter Wan Abdullah http://www.facebook.com/VotergetVoters

Roystan Leow 廖 http://www.facebook.com/roystan.leow

Henry EE http://www.facebook.com/henry.ee1

Keng Huei Chew http://www.facebook.com/kenghuei

Ng Eng Kiat http://www.facebook.com/ngengkiat

Patrick Chong (Chin Siong) http://www.facebook.com/cyberprinx

Malcolm Guy http://www.facebook.com/malcolm.guy.7

Kaiye Ong http://www.facebook.com/kaiye91

Chrisolution Power http://www.facebook.com/chrisolution

Tony Eng Choon Oo http://www.facebook.com/tony.e.oo

David Khoo http://www.facebook.com/david.khoo.7

Keith Teo http://www.facebook.com/keith.teo.90

Ken Lim http://www.facebook.com/lim.waiken

David Chin http://www.facebook.com/david.chin.503645

Kean Soon Yap http://www.facebook.com/keansoon.yap

Mca Chua http://www.facebook.com/mca.chua.3

Alex Sum http://www.facebook.com/alexsum3

Shi Jie Pang (偲杰) http://www.facebook.com/shijie.pang.3

Jenny Lee http://www.facebook.com/jennyliewlee

孔明 http://www.facebook.com/zgkmsd

Lau Hon Yong http://www.facebook.com/lau.honyong

Daniel Seng http://www.facebook.com/daniel.seng.52

Kevin Chirng http://www.facebook.com/kevin.chirng

Tan Siu Pu http://www.facebook.com/tan.siupu

Kee Latte http://www.facebook.com/kee.latte

Kenson Yeoh http://www.facebook.com/kenson1010

正子天真 http://www.facebook.com/dong.dian

红豆彬 (咲咲) http://www.facebook.com/cp.aka.saki

Chong Hong Siong http://www.facebook.com/chong.hongsiong

AH Kok (阿国) http://www.facebook.com/cbaobei

Eddy Ong (Turtle) http://www.facebook.com/eddyongb0310

Ufo Yong Tat http://www.facebook.com/UFOlulu

Leng Wushuang http://www.facebook.com/wushuang.leng

Sim Lim https://www.facebook.com/sim.lim.16503

Sim Lim https://www.facebook.com/sim.lim.16503

Sawadee Marco Chong Ee Han https://www.facebook.com/eehan.chong

Kok Magatron http://www.facebook.com/kok.magatron

Sanc Chen https://www.facebook.com/samc.chen

BIlly Chin http://www.facebook.com/kee.latte

韦世乐 https://www.facebook.com/sith.master.16

韦世乐 https://www.facebook.com/sith.master.16

玄武 (金碧辉煌) https://www.facebook.com/tmk3821

艳李 (海艳) https://www.facebook.com/marlee.85

Sea Hunter https://www.facebook.com/menghuat.tan.52

Julie Minaj https://www.facebook.com/julia.minaj.50 佟宇 https://www.facebook.com/maxelonkhor

Ken Mo https://www.facebook.com/ken.mo.186

James Ho C J https://www.facebook.com/james.h.cj.5

Khim Khim Khor https://www.facebook.com/khimkhim.khor

Alan Siew https://www.facebook.com/alan.siew.73

Jeff Chong https://www.facebook.com/ckljeff2707

Wing Jeiky https://www.facebook.com/wing.jeiky

Wing Jeiky https://www.facebook.com/
wing.jeiky Anr RT https://www.facebook.com/andrewyeoh74

Chow Yl https://www.facebook.com/chow.yl.71

Lee Meng Teck https://www.facebook.com/lee.m.teck

Li Li Wong https://www.facebook.com/lili.wong.14

Koo Hong https://www.facebook.com/koo.hong.7

Kenny Liew https://www.facebook.com/kenny.liew.5

YZ Tong https://www.facebook.com/scapegoat14th

Andrew Lee https://www.facebook.com/lsh.andrewlee

Hong Ling Pang https://www.facebook.com/pang.hong

Sky Liew http://www.facebook.com/terrenliew...

Sumber

5 comments:

  1. Melayu ingin buat perhitungan dengan DAP...
    Anwar sila anjur demonstrasi jalanan segera.

    Melayu ingin buat perhitungan dengan DAP...
    Anwar sila anjur demonstrasi jalanan segera

    Melayu ingin buat perhitungan dengan DAP...
    Anwar sila anjur demonstrasi jalanan segera

    Melayu ingin buat perhitungan dengan DAP...
    Anwar sila anjur demonstrasi jalanan segera

    Melayu ingin buat perhitungan dengan DAP...
    Anwar sila anjur demonstrasi jalanan segera


    INI KALILAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ReplyDelete
  2. MARI RAMAI RAMAI MENYERTAI GERAKAN BOIKOT KEDAI CINA DAN HAPUSKAN SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN CINA KERANA MENGUJUDKAN SUASANA PERBEZAAN PERKAUMAN.
    BUY CHINESE LAST MOVEMENT (BCLM Malaysia)
    JOIN FB PAGE
    http://www.facebook.com/pages/Buy-Chinese-Last-Movement-BCLM-Malaysia/119764648103235
    AYUH SAUDARAKU, BANGKIT!!!
    PANGGILLAH RAKAN2MU UTK BERSAMA2 MENYERTAI GERAKAN INI
    PENGAJARAN SEWAJARNYA WAJIB DILAKSANAKAN SEKARANG!
    TUNJUKKAN SUARA KITA!

    chinese neuker

    ReplyDelete
  3. Anwar ni agama apa sebenarnya ???

    ReplyDelete
  4. YES..SILA CARI ANGGOTA RED BEAN ARMY NI...KASI ISA..SEBAB DAH TERLALU LAMA DEPA MENGHASUT MACAM MILO SUAM

    ReplyDelete
  5. Islam ... rapatkan saf!!!

    ReplyDelete

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
There was an error in this gadget

ENTRI POPULAR

Blog Archive

Blog Archive